Změna zákaznické linky ve středních Čechách

Společnost 1. SčV, a.s., hlavní dodavatel pitné vody na Příbramsku a Říčansku, mění od 1. ledna 2013 telefonní číslo své zákaznické linky.

2 min. čtení

Nové číslo bude mít podobu 840 111 322. „Na dosavadním čísle budeme mít do konce března 2013 nastavenou službu, která oznámí zákazníkům změnu čísla zákaznické linky. Poté staré číslo zrušíme,“ uvedla Kristina Blazsczyková, tisková mluvčí 1.SčV, a.s.

Zákaznická linka je v provozu nepřetržitě čtyřiadvacet hodin denně včetně víkendů. Slouží zákazníkům k nahlášení poruch a zároveň pro řešení potřeb a dotazů, které se týkají dodávky vody, smluvních vztahů, ale také například fakturace či odečtů.

1. SčV, a.s. je provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst na Příbramsku, Praze-západ a Praze-východ. Společnost zásobuje pitnou vodou 110 tisíc obyvatel a spravuje 777kilometrů vodovodní sítě a 534 kilometrů kanalizačních stok. K lepší a dostupnější informovanosti zákazníků slouží zákaznické centrum v Příbrami a kontaktní místa v Sedlčanech, Mníšku pod Brdy, Říčanech, Českém Brodě a Jesenici a bezplatná zákaznická linka 840 111 322. 1. SčV, a.s. je členem skupiny Veolia Voda, která je největší světovou společností v oblasti vodohospodářství.


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme