Zaměstnanci vodárny pomůžou svým spolupracovníkům

Více než 100 tisíc korun pomůže postiženým zaměstnancům společnosti Středočeské vodárny, a.s. (SVAS) na zmírnění škod, které jim způsobila červnová povodeň. Peníze jsou určeny nejen jako pomoc pro lepší zvládnutí úklidu po povodních, ale i jako malý příspěvek k nákupu potřebného vybavení k nově obnovené domácnosti.

2 min. čtení

„Naše společnost pomáhá již svým zákazníkům, kteří byli zasaženi povodní. Ale i mezi našimi zaměstnanci jsou lidé, kterým velká voda poničila bydlení a zanechala po sobě velkou spoušť. Finanční příspěvek, který mezi s sebou vybrali naši zaměstnanci pro své kolegy, má jim v tom pomoci. Zároveň chci poděkovat pracovníkům společnosti Ravos, s.r.o. za jejich příspěvek ve výši 30 tisíc korun“ informoval Ing. Jakub Hanzl, generální ředitel SVAS. „Hezkým případem solidarity mezi zaměstnanci je případ na provoze kanalizace Mělník, kde se vzdali svých mimořádných odměn ve výši 45 tis. Kč ve prospěch svého kolegy postiženého povodní,“ řekl na závěr Jakub Hanzl.

Středočeské vodárny pomáhají povodní postiženým spoluobčanům nejen odpuštěním vodného a stočného ve výši dvou měsíčních zálohových plateb, ale i 50% slevou na rozbor vody ze zasažených studní a obcím vodou zdarma na úklid veřejného prostranství.

 

Zdroj: Wikipedia, Edisteewr, licence


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme