Zákaznický portál a mobilní aplikace Naše Veolia získaly ocenění

Porota vybírala z více než 30 projektů z celého světa. Cenu uděluje IT oddělení skupiny Veolia v Paříži. Zákaznický portál nadchl členy poroty zejména svým moderním vzhledem a přehledností, díky nimž zvyšuje „samoobslužný“ komfort zákazníků.

2 min. čtení

Nový portál umožňuje také online platby a uživatelé si mohou na internetu vyřídit i vybrané požadavky jako například změnu nastavení úhrad nebo nahlášení samoodečtu. Zákazníci mají rovněž přehled o svých vyúčtováních a zálohách a mohou sledovat vývoj své spotřeby vody. I pro nepřihlášené uživatele jsou k dispozici informace o haváriích a odstávkách vody či novinky ze světa vodárenských společností.

Porota také ocenila, že spolu se zákaznickým portálem vznikla i mobilní aplikace, která je jeho kopií. „Platit účty cestou do práce nebo ve frontě v obchodě je dnes již běžnou záležitostí. V našem oboru je však možnost platby online přes portál či aplikaci zcela nadstandardní. V České republice jsme jediní, kdo tuto možnost platby nabízí,“ uvádí Petr Maximilián, ředitel úseku zákaznických služeb skupiny Veolia v ČR.

A právě proto poputuje ocenění do České republiky. Slavnostní předání proběhne 26. června ve vzdělávacím centru skupiny Veolia v Paříži – Jouy-Le-Moutier za účasti našich kolegů ze společnosti Solutions and Services.

Zákaznický portál naleznete zde.


Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Doporučujeme