Výtvarná soutěž pro děti – Příběh vody

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. vyhlásila soutěž pro školní družiny základních škol s názvem Příběh vody, která právě probíhá.

Soutěž je určena kolektivům žáků 2. a 3. tříd všech typů základních škol, kteří chodí do školní družiny.

Úkolem družiny je namalovat hlavní myšlenku knížky Příběh vody – jak Honzík zjistil, odkud se dostane čistá voda do kohoutku.

Knihu společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a. s. zaslala zaregistrovaným družinám. Do soutěže se přihlásilo 95 kolektivů, takže konkurence bude velká. Příběhy z knížky svým žákům ve školní družině čtou vychovatelé a žáci vytvoří společný obrázek nebo vyberou jeden za oddělení školní družiny.

Hlavní cenou je výlet pro školní družinu – pro celé vítězné oddělení školní družiny (po domluvě s paní vychovatelkou), druhé a třetí místo odměníme kvalitními výtvarnými potřebami (vždy pro celé vítězné oddělení školní družiny).

Podmínky soutěže:

Do soutěže budou přijaty práce všech výtvarných technik plošného charakteru (kresba, malba, koláž, kombinovaná technika atd.), znázorňující nebo jinak vyjadřující jakoukoli souvislost s tématem knihy. Max. rozměr výkresu je A3.

Do soutěže zašle školní družina vždy jeden obrázek za oddělení školní družiny. Práce neodevzdávejte složené, zasklené nebo zarámované. Zaslané výtvarné práce se nevracejí. Práce, ke kterým nebude vyplněna přihláška, nebudou zařazeny do soutěže. Na zadní stranu obrázku prosím nalepte vrácenku na obrázek se svými kontaktními údaji.

Registrace byla možná pouze do 24. 2. 2017.
Práce je možno zasílat poštou do 31. března 2017 na adresu:

Mgr. Helena Koutná
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.