Vodohospodáři vyhlásili fotosoutěž VODA 2015

Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK ČR) vyhlásilo při příležitosti konání 19. mezinárodní vodohospodářské výstavy Vodovody – kanalizace 2015 jubilejní desátý ročník fotosoutěže VODA 2015. Soutěž je určena pro digitální (případně digitalizované) barevné i černobílé fotografie, jejichž ústředním tématem jsou „Vodní skvosty“.

3 min. čtení

Podmínky soutěže:
Svá fota zasílejte pouze elektronickou poštou, a to na adresu fotosoutez2015@sovak.cz. Jako předmět uveďte „VODA 2015 a své příjmení“.
Jeden autor může zaslat max. 5 snímků, každý snímek musí mít název. Do soutěže nezasílejte série fotografií, hodnotí se pouze jednotlivé snímky. Do soutěže mohou přihlásit fotografie pouze jejich autoři.
V emailu s fotografiemi uveďte v přiloženém souboru své jméno, datum narození, adresu, telefon, název snímku, popř. místo jeho vzniku.
 

Technická specifikace:
Fotografie musí být ve formátu JPG, s minimálním rozlišením 1600 x 1200 pixelů, maximální velikost příloh v jednom e-mailu je 3 MB.
Zaslané fotografie budou uveřejněny v internetové galerii na stránkách www.sovak.cz.
 

Vyhodnocení soutěže:
O vítězných snímcích bude rozhodovat odborná porota. Vybrané fotografie budou vystaveny v rámci doprovodného programu výstavy VODOVODY – KANALIZACE 2015, která se koná ve dnech 19. – 21. 5. 2015 na výstavišti v Praze, Letňanech.


Ceny:

Vítězové obdrží následující ceny ve formě poukázek na fotozboží:

1. místo – 10 000,- Kč
2. místo – 7 500,- Kč
3. místo – 5 000,- Kč

Dále bude uděleno pět čestných uznání spojených s odměnou 1 000,- Kč.

Uzávěrka fotosoutěže:
31. března 2015

Zadavatel si vyhrazuje právo k bezplatnému použití vybraných fotografií.
Případné organizační informace na tel. 601 374 720 – Mgr. Jiří Hruška, nebo na e-mailové adrese fotosoutez2015@sovak.cz

 

 

Foto: Wikipedia, CherryX, licence

Doporučujeme