Vodárenská věž opět slaví advent

Sváteční atmosféra ovládne stejně jako v minulých letech Vodárenskou věž. A nebude to jen vánočním stromečkem, který se rozzáří v jednom z jejích pater. O nadcházejících třech nedělích si návštěvníci užijí zajímavé prohlídky této technické památky, ale i něco navíc.

2 min. čtení

„Již 3. prosince se stane věž domovem Mikuláše a čertů. Ti odvážní budou moci dokonce nahlédnout do pekla. O týden později, 10. prosince, si pod věží společně s Bárováčkem zazpíváme koledy a v neděli 17. prosince budeme zdobit perníčky ve tvaru Vodárenské věže,“ přibližuje adventní program vedoucí útvaru marketingu a komunikace Jitka Kramářová ze společnosti ČEVAK.

K dokreslení té správné předvánoční pohody mohou přispět i malí návštěvníci. Zatímco v minulých letech pomáhali zdobit vánoční stromeček originálními ozdobami a vyráběli přání, tentokrát se pořadatelé společně s návštěvníky pokusí z donesených figurek společně postavit možná ten největší a nejpestřejší betlém široko daleko.

Prohlídky jsou zdarma, začínají vždy ve 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00 hodin. Vzhledem k tomu, že počet návštěvníků na jednu prohlídku je omezen, doporučujeme si místa včas zamluvit," doplňuje Jitka Kramářová. 

Foto: https://www.cevak.cz


Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Doporučujeme