Veolia pomohla ochrannými štíty pro zdravotníky

Tisíc kusů transparentních ochranných štítů pro zdravotníky v nemocnicích věnovala Zlínskému kraji společnost Veolia prostřednictvím Moravské vodárenské. Dalších tisíc štítů pak putovalo do Olomouce. Celkem Veolia pořídila už 15 tisíc ochranným štítů pro české zdravotníky a další instituce, které je naléhavě potřebují.

2 min. čtení

Na přání společnosti Veolia zajišťuje distribuci transparentních štítů Krizový štáb Zlínského kraje podle aktuální potřeby zdravotnického personálu.

„Společnosti Veolia za její pomoc velmi děkuji, protože vedle respirátorů, roušek či ochranných rukavic jsouprávě transparentní štíty pro naše zdravotníky důležitou ochrannou pomůckou,“
řekl hejtman Jiří Čunek. 

Firma věnovala tisíc ochranných štítů také olomoucké Fakultní nemocnici. „Těžko se nám hledají slova,“ poděkovali na Instagramu zástupci nemocnice.

Veolia pořídila a věnovala už celkem 15 tisíc ochranných štítů tuzemské výroby. Tyto pomůcky postupně distribuuje nemocnicím, domovům pro seniory a dalším institucím, které je aktuálně naléhavě potřebují – např. do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, nemocnice Na Homolce, Na Františku, sociálním institucím jako je Život 90, Pohoda – společnost pro normální život lidí s postižením, Domovu Sue Ryder, sociálním službám Prahy 4, do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, nemocnice v Kladně a dalším.


Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Doporučujeme