Vánoční dárek, který potěší i pomůže

Křišťálové karafy od designérů Jiřího Pelcla a Daniela Piršče s africkým motivem budou krásným vánočním dárkem pro vaše přátelé a ještě pomůžete lidem v Etiopii k čisté a zdravé vodě.

2 min. čtení

V rámci projektu "Voda pro Afriku" věnuje Veolia Voda výtěžek z prodeje těchto karaf společnosti Člověk v tísni, která finance použije na vodní projekty, mj. i na opravy a budování nových hloubkových vodních vrtů v Etiopii ve východní části střední Afriky.

Lidé v Etiopii mají mnohdy k dispozici pouze vodu z malých bahnitých rybníčků zachycujících dešťovou vodu. Ty bohužel často vysychají a bývají zdroji nákaz. Nedostatek vody a její nekvalitní zdroje usmrtí v Etiopii každý měsíc desítky lidí. Společnost Člověk v tísni působí v Etiopii v několika regionech – opravuje zde poškozené hloubkové vodní vrty a buduje nové, aby lidé měli přístup k pitné vodě. Každý takový vrt pomáhá stovkám až tisícům lidí. Prameny se často nachází ve velkých hloubkách až 250 metrů pod zemí.

Limitovaná série ručně foukaných karaf z křišťálového skla:

Vodní karafy projektu "Voda pro Afriku"

1) Karafa od Daniela Piršče (pravá, objem 1100 ml)
cena za kus 444 Kč  + balné a poštovné ve výši 126 Kč

2) Karafa od Jiřího Pelcla (levá, objem 850 ml)
cena za kus 350 Kč + balné a poštovné ve výši 126 Kč

Karafy můžete objednat na www.kohoutkova.cz nebo je lze zakoupit v Praze v zákaznickém centru v Dykově ul. 3, Praha 10 (otevřeno: Po – Čt: 8.00 – 18.00 hod., Pá: 8.00 – 15.00 hod.).


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme