V některých částech Prahy kvůli opravám nepoteče voda

V některých částech Prahy nepoteče tento týden kvůli plánovaným opravám potrubí voda. Na omezení se musí v úterý a ve středu připravit obyvatelé Modřan, Břevnova a Holešovic, ve čtvrtek bude přerušena dodávka pitné vody v Hloubětíně a ve Stodůlkách. ČTK o tom dnes informoval mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný.

1 min. čtení

V Praze 4 – Modřanech nepoteče voda od úterý od 8:00 do středy 9:00 na několika místech, například v ulicích Aristotelova, Babská, Homérova, Hubičkova a Mezihorská. V úterý bude přerušena dodávka pitné vody také v Praze 6 – Břevnov, a to od 8:00 do 16:00 v ulicích Hládkov, Morstadtova, Myslbekova a Parléřova.

Ve středu nepoteče voda od 8:00 do 14:00 v Dělnické ulici v Praze 7. Ve čtvrtek se pak budou muset obejít bez vody lidé v Praze 9 – Hloubětíně, kde bude přerušena dodávka od 8:00 do 12:00 v ulicích Mochovská, Nehvizdská, Sadská, Slévačská a Zelenečská. Ve čtvrtek bude výluka vody také v Praze 5 – Stodůlkách. Od 8:00 do 17:00 nepoteče voda v ulicích Armády, Hildy Čihákové, Pod kulturním domem, Ve stromořadí a Vlasákova.

V době oprav plánují PVK zásobovat dotčené lokality cisternami. Podrobné informace lidé zjistí na telefonní lince PVK 840 111 112.

 

Zdroj: Wikipedia, Maciej Dembiniok, licence


Zdroj: ČTK

Zdroj: ČTK

Doporučujeme