Uzávěrka přihlášek na WATENVI se blíží

Přípravy na letošní Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh WATENVI jsou v plném proudu. Přihlásíte-li se do konce ledna, získáte 10% slevu za výstavní plochu.

4 min. čtení

WATENVI 2011 je ryze odborná akce s odhadovanou návštěvností cca 9.000 účastníků včetně zástupců měst a obcí. Jedná se o veletrh zaměřující se na obor vodohospodářství, zpracování a likvidace odpadu a ochranu před povodněmi. Součástí je také odborný doprovodný program v podobě přednášek na témata – legislativa v odpadovém a vodním hospodářství, operační programy ŽP, atd.

WATENVI zahrnuje Mezinárodní vodohospodářskou výstavu VODOVODY-KANALIZACE, jejímž pořadatelem je Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO.

Veškeré dění (vystavovatelé, semináře i přednášky) bude soustředěno do multifunkčního pavilonu P v areálu BVV v Brně.

Chcete-li vystavovat na Watenvi výhodněji, využijte termínový bonus 10 % z cen za výstavní plochu. Stačí zaslat svou přihlášku do 31. ledna 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

Pro usnadnění veletržní účasti organizátoři připravili speciální nabídku balíčků, které mají pro vystavovatele hned několik výhod! Cena balíčku zahrnuje pronájem výstavní plochy, registrační poplatek, technický poplatek, výstavbu expozice, vybavení dle návrhu, nápis na límci, denní úklid, základní zápis ve veletržním katalogu a v informačním systému. Největší výhodou je však snížení administrativní náročnosti při veletržní účasti vystavovatelů.

Již od termínu podání přihlášky na veletrh mohou vystavovatelé zdarma využít reklamní prostor na stránkách WATENVI 2011 v sekci „vystavovatelé se představují“ a už několik měsíců před zahájením veletrhů prezentovat odborné veřejnosti a novinářům svoji firmu a novinky, které budou vystavovat ve svých expozicích. Cílem je vystavovatelům zajistit vyšší marketingovou podporu jejich účasti.

Více o WATENWI


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme