Severočeská vodárenská společnost má nového ředitele

Novým generálním ředitelem Severočeské vodárenské společnosti je od úterý Bronislav Špičák. Oznámila to Severočeská vodárenská společnost (SVS). V minulých dnech bylo výběrové řízení na pozici generálního ředitele Severočeské vodárenské společnosti ukončeno.

1 min. čtení

Výběrová komise doporučila jako kandidáta na tento post Ing. Bronislava Špičáka, který byl po projednání v dozorčí radě jmenován na jednání představenstva generálním ředitelem Severočeské vodárenské společnosti s platností od 24. ledna 2012. Ing. Bronislav Špičák v SVS pracoval již dříve a to jako ředitel investičního odboru.

Severočeská vodárenská společnost je akciová společnost, působící od roku 1993 na trhu v oblasti výstavby a správy vodohospodářské infrastruktury. Je největší vodárenskou společností v Čechách i v širším středoevropském regionu. Region její působnosti pokrývá kraj Ústecký a podstatnou část Libereckého kraje, kde žije 1,140 milionu obyvatel. Veškeré akcie společnosti jsou ve vlastnictví 458 severočeských měst a obcí.

Foto: SVS


Zdroj: Ola

Zdroj: Ola

Doporučujeme