Registrace do osvětové akce Hledej pramen vody 2015 končí 25. února

Společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. již tradičně připravuje u příležitosti Světového dne vody zábavný osvětový projekt Hledej pramen vody, který je určen žákům 4. a 5. tříd základních škol z Ostravy a okolí. Letos v novém moderním pojetí, s možností online sledování průběhů plnění úkolů na webu nebo sdílení příspěvků na Facebooku Hledej pramen vody.

Tento úspěšný projekt má dvě části. První je teoretická a je vyhlášena 22. března u příležitosti Světového dne vody. Každá třída obdrží celkem šest soutěžních úkolů souvisejících s tématem „voda“. Nově je zařazen oblíbený Geocaching. Každý splněný úkol bude následně ohodnocen. Pravidla soutěže najdete zde.

Po skončení teoretické části bude třídě, která splnila všech 6 úkolů, sděleno místo konání druhé části projektu spolu se závěrečným vyhodnocením celé akce. Druhá část se uskuteční 3. června, a to zábavnou formou v terénu na zatím utajovaném místě města Ostravy. Za třídu bude soutěžit zvolený 5-ti členný tým, pro ostatní žáky bude připraven doprovodný zábavný program. Nejúspěšnější tři třídy budou oceněny jednodenním zájezdem pro krásách našeho regionu a věcnými cenami.

Více informací a registrační formulář naleznete na stránkách www.hledejpramenvody.cz.

Registrace do projektu budou ukončeny 25. února.

Foto: Ostravské vodárny a kanalizace a.s., licence

Zdroj: Ostravské
vodárny a kanalizace a.s.

Zdroj: Ostravské vodárny a kanalizace a.s.