Projekt Voda pro Afriku pokračuje

Veolia Voda Česká republika a Nadační fond Veolia i v letošním roce pokračují v projektu Voda pro Afriku spolu se společností Člověk v tísni. Vybrané finanční prostředky budou použity na opravu vodního vrtu v lokalitě Lower Lenda v Etiopii.

3 min. čtení

K prodeji je tentokrát připravena sada křišťálových ručně foukaných karaf s motivem žiraf. Stoprocentní výtěžek z prodeje karaf bude poskytnut na veřejnou sbírku Skutečná pomoc, kterou organizuje Člověk v tísni, o.p.s.

Prodej designových karaf byl zahájen 21. listopadu 2011 a potrvá do 21.prosince 2011. Karafy můžete objednat v e-shopu Nadačního fondu Veolia. V Praze lze karafy osobně zakoupit ve čtyřech pražských kavárnách Mama Coffee (seznam najdete na www.mamacoffee.cz), v mléčném baru Bílá vrána na Praze 13 nebo v sídle společnosti Veolia Voda v Pařížské 11, Praha 1. Zásilky expeduje Denní stacionář o.s. POHODA.

Ceny karaf:
Karafa bez víčka (design Jiří Pelcl) stojí 300 Kč (bez poštovného). 

Karafa s víčkem (design Daniel Piršč) stojí 400 Kč (bez poštovného).

Veolia Voda spolu se svým nadačním fondem poskytla Člověku v tísni už 450 tis. korun z prodeje karaf. Karafy z první „africké“ série se prodávaly od loňského listopadu do letošního března. „O karafy byl velký zájem, a proto jsme se rozhodli v prodeji pokračovat. Letos jsme zvolili motiv žirafy, aby si lidé mohli karafy kupovat do série a hodily se k loňským slonům,“ doplnila Marcela Dvořáková. „Věříme, že to bude milý vánoční dárek, který potěší a pomůže," dodala Dvořáková.

Bližší informace k prodeji na www.vodaproafriku.cz


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme