Pohádka pro děti: Statečná autíčka – Rybář Fred v nebezpečných vodách

Opět vám při pátku přinášíme něco pro děti. Dětský seríál vypráví o městečku Statečných autíček, ve kterém může být každý hrdinou! Městečko, kde jsou přátelství a týmová práce vždy na prvním místě a kde se můžete na své kamarády spolehnout. 

2 min. čtení

S hlavními hrdiny hasičkou Haničkou, s policejním autem Pavlíkem, vytuněným Harrym, motorkou Terkou a jejich kamarády zažijete spoustu zábavy a napínavých dobrodružství.

My vám představíme díl “Rybář Fred v nebezpečných vodách”. Nejprve se v nesnázích ocitne pták Pohromák, který si vyzkouší surfování, ale přecení své síly, když se na surfu nezvládne otočit, spadne do vody a začne se topit. Naštěstí je poblíž záchranář Lambert a Pohromáka dostane na břeh. Mezitím si na loďce pluje rybář Fred, když najednou motorem narazí na surf, který ve vodě nechal Pohromák. Fredovi se nedaří motor na lodi nastartovat a voda ho táhne na moře. Když kolem letí létající Lenka ihned zavolá o pomoc hasičce Hance a policejnímu autu Pavlíkovi. Ti poprosí Lamberta, který rybáře Freda doveze do přístavu a tam ho společně vytáhnou a opraví. Lambert pak z vody vytáhne i zapomenutý surf, aby nenapáchal další škody.

Na tento díl se můžete podívat zde:
 


Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Doporučujeme