Ostrava: Hokejisté se osvěží čerstvou vodou aneb pijeme vodu z kohoutku

Nejen v Praze, ale také v Ostravě se fandí kohoutkové. Společnost Ostravské vodárny a kanalizace (OVAK) připravila pro účastníky finálového turnaje ČEZ Street Hockey speciální vodní bar.

2 min. čtení

Ten pro potřeby mladých sportovců i diváků doveze na finále společnost Ostravské vodárny a kanalizace (OVAK), která je partnerem projektu. Vodní bar je napojen na vodovodní řád, lidé si tak z něj mohou dopřát kohoutkovou vodu.

Vodní bar používá společnost OVAK na různých akcích v Ostravě. „Ze strany pořadatelů akcí jsme zaznamenali postesknutí, že lidé si sice mohou nakoupit různé nápoje, kohoutková voda s patřičným servisem je ale pro ně v podstatě nedostupná. Proto jsme vyvinuli vodní bar, z nějž si může dát každý zdarma kohoutkovou vodu. Zájem z předešlých akcí potvrzuje, že to byl krok správným směrem," řekla tisková mluvčí společnosti OVAK Radka Vanková.

Pro účastníky finálového turnaje projektu ČEZ Street Hockey, který proběhne v ČEZ Aréně 24. dubna, bude vodní bar zcela určitě vítanou možností, jak se osvěžit po sportovním výkonu či vydatném fandění.

Doporučujeme