Novinka: iPhone aplikace Kohoutkova.cz zdarma ke stažení

Žádáte v restauracích kohoutkovou vodu? Máme pro vás tip na jednoduchou aplikaci, která vám zpříjemní život. Ke stažení je zdarma pro všechny majitele iPhone.

3 min. čtení

Kohoutkova voda je trendem poslední let. Mnoho lidí změnilo své zvyklosti a vyřadilo balené vody z nákupního seznamu. Dávají přednost doma ekologičtější i ekonomičtější kohoutkové.

Ti odvážnější dnes žádají vodu z vodovodu i v restauracích. Zkušenosti jsou velmi rozdílené. Některé restaurace se samozřejmostí kohoutkovu nabídnou, v jiných nepochodíte. Jedním z projektů na podporu nabídky kouhoutkové vody v restauracích je projekt společnosti Veolia Voda: Čerstvá kohoutková? Stačí říct! V rámci tohoto projektu Veolia Voda představila svou novinku – iPhone aplikaci pro vyhledání nejbližší kavárny či restaurace, ve které vám nabídnou vodu z kohoutku.

Obsluha iPhone aplikace je velmi jednoduchá – umožňuje praktické vyhledávání restaurací podle názvu, adresy či vaší aktuální polohy. Do vybrané restaurace vám iPhone ukáže cestu z výchozího bodu na mapě, nabídne kontaktní údaje pro případnou rezervaci stolu či www adresu pro získání více informací.

Při jednotlivých návštěvách restaurací nezapomeňte "potvrdit" svou návštěvu. Za časté návštěvy vás čeká krásná odměna. Průběžný stav můžete sledoval v sekci Profil.

Aplikace je ZDARMA ke stažení ZDE

Ilustrační fotografie k aplikaci:

Aplikace vám nabídne nejbližší restaurace na základě aktuální polohy.

Nejbližší restaurace si můžete zobrazit také na mapě.

V detailu restaurace najdete kontaktní údaje i link pro zobrazení cesty. V restauraci nezapomeňte svou návštěvu "potvrdit".

Počet potvrzených návštěv se vám zobrazuje v sekci Profil. Po naplnění karafy vás čeká krásná odměna.

 


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme