Nová kampaň na podporu kohoutkové v Sydney

Nová australská kampaň nabádá restaurace, kavárny a bary, aby nabízeli zákazníkům vodu z kohoutku - bezplatně či za drobný poplatek. Oplátkou dostanou podniky zdarma karafy, informační nálepky a cedule. 

2 min. čtení

Sydney Water tento měsíc zahájil novou kampaň, jejimž cílem je zvrátit současný trend toho, že platíme až příliš mnoho peněz za pitnou vodu. Jsme totiž ochotni platit za balenou vodu, místo toho, abychom šetřili nejen peněženky, ale i životní prostředí a pili kohoutkovou vodu.

 

Kampaň tap TM nabízí kavárnám a barům možnost získat zdarma karafy, nálepky a cedule – “tap served here” (zde točíme kohoutkovou). Podniky se musejí zaregistrovat a zažádat o zaslání karafy a nálepek ke kampani. Na stejných, stránkách jako probíhá registrace, najdete také sekci určenou zákazníkům – přehlednou mapu všech kaváren a restaurací, které servírují vodu z kohoutku. 

 

Nedávno zveřejněné video vysvětluje, jak je to s kohoutkovou vodou v Sydney. 

 

 

 

V rámci tohoto projektu se rozběhlo i několik dalších aktivit. Byla například spuštěna soutěž o přenosné nerezové lahve na vodu. Stačí, když na facebookové stránce společnosti Sydney Water vložíte fotografii sebe, nebo někoho blízkého, jak pije přímo z kohoutku. 

 

Zdroj: www.tapsydney.com.au


Zdroj: (em)

Zdroj: (em)

Doporučujeme