Netradiční prohlídky úpraven vody připravili na severu Čech

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (SčVK) připravila tento týden netradiční program v prostorách Úpravny vody Hradiště a Úpravny vody Souš. Nenechte si ujít nevšední tip na zajímavé odpoledne pro rodiny s dětmi.

2 min. čtení

Úpravnu vody Hradiště si můžete prohlédnout ve středu 19. září se zde v 15 hodin. Malí i velcí návštěvníci budou mít možnost seznámit se s jednotlivými procesy úpravy vody. Prohlídky se budou konat až do večerní 20. hodiny. Průvodci úpravnou se v tento netradiční den stanou pohádkové bytosti. Výklad o tom, jak se upravuje voda a kudy teče, než doteče přímo do domácností odběratelů, budou při cestě úpravnou vyprávět vodníci, čarodějnice a jiné pohádkové bytosti.

Úpravna vody Souš bude otevřena v pátek 21. září od 12 do 17 hodin. Prohlídky se budou konat až do 17. hodiny. Pro návštěvníky bude připraven podobný program jako v Hradišti.

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. je členem skupiny Veolia Voda, která je největší společností na českém vodohospodářském trhu na municipální i průmyslové úrovni. Zásobuje 4 mil. obyvatel a má celkem přes 6 000 zaměstnanců.


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme