Minigranty Nadačního fondu Veolia podpoří na severu 29 projektů

Celkem 826 577 korun bude v letošním roce přiděleno 29 projektům realizovaným v Ústeckém a Libereckém kraji. Slavnostní předání Minigrantů se uskuteční ve čtvrtek 27. června 2013 v areálu Benedikt v Mostě.

2 min. čtení

Zaměstnanci Severočeských vodovodů a kanalizací, a.s. (SčVK) měli již šestým rokem příležitost přihlásit k finanční podpoře projekty ze svého okolí, o jejichž potřebnosti a důvěryhodnosti jsou přesvědčeni. Podmínkou projektu je samotná účast zaměstnance v projektu.

Minigranty jsou jako forma podpory rok od roku populárnější. Každým rokem stoupá zájem zaměstnanců o tento druh podpory aktivity v jejich městě či blízkém okolí. Ve znamení motta „Pomoz a bude ti pomoženo“ požádalo v letošním roce o minigrant 78 zaměstnanců SčVK. I velikost finanční pomoci se navýšila. Zatímco v prvním ročníku Minigrantů byly podpořeny tři projekty celkovou částkou 75 tisíc Kč., v letošním šestém ročníku bude podpořeno 29 aktivit celkovým finančním obnosem ve výši 826 577 Kč.

Druhou neméně oblíbenou formou jak pomoci okolí je firemní dobrovolnictví, prostřednictvím kterého společnost již šestým rokem pomáhá neziskovým organizacím. I v letošním roce proběhnou 4 akce, kterými zaměstnanci v rámci pracovní doby a se zapůjčením mechanizace společnosti pomohou svému okolí.

 

Zdroj: Wikipedia, Hadonos, licence


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme