Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně

Ve dnech 16. až 17. března proběhne v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně již 21. ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2017, kterou pořádají společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. a společnost VODING HRANICE, pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, Sdružení SOVAK a primátora statutárního města Zlín.

1 min. čtení

Letošní konferenci VODA ZLÍN 2017 slavnostně zahájí generální ředitel společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Ing. Martin Bernard, MBA a v čestném předsednictvu zasednou další významní hosté.

Během dvoudenního odborného setkání se ve třech blocích přednášek účastníci seznámí s novinkami a zajímavostmi z oblasti technologie, výroby a distribuce pitné vody, plánování a výstavby, které budou prezentovány odborníky z České a Slovenské republiky.

Konference VODA ZLÍN každoročně přivítá více než 200 účastníků z řad vodohospodářů, zástupců státních orgánů, výzkumných pracovníků a zástupců firem působících v oblasti vodohospodářství, vodních staveb a systémů pro úpravu a kontrolu pitné vody.

 


Zdroj: redakce

Zdroj: redakce

Doporučujeme