Kniha: Vaše tělo volá o vodu

Představujeme vám již třetí vydání knihy Dr. Fereydoon Batmanghelidje. V knize jsou publikovány výsledky dvaceti let osobního výzkumu autora vody v lidském těle.

2 min. čtení

Dr. Fereydoon Batmanghelidj se věnuje především problému neúmyslné chronické dehydratace (UCD), která způsobuje stres bolesti a jiné nemoci.

Kniha obsahuje jednoduché rady, jak rozeznat kdy vaše tělo žádá o vodu. Není to vždy jen sucho v ústech a známý pocit žízně.

Při správném dodržení pitného režimu bychom se dle Dr. Batmanghelidje měli zbavit alergií, bolestí a jiných civilizačních nemocí či bolestí. Mimoto kniha obsahuje i rady a tipy, jak díky pitnému režimu shodit přebytečná kila, či předejít předčasnému stárnutí.

Fakta publikované v této knize nebyla přijata lékařskou komunitou a autor čelil řadě kritiků. Nicméně to, že se jedná již o třetí vydání knihy, svědčí o popularitě knihy i autora, kterou si nejen v USA u svých čtenářů získal.

Jeho hlavním kritikem se stal Dr. Stephen Barrett M.D. Kritizoval především nedostatek odborných článků k samotnému výzkumu a nedostatečné zdravotní záznamy vyléčených pacientů.

Knihu můžete zakoupit na této adrese.


Zdroj: Květa
Felklová

Zdroj: Květa Felklová

Doporučujeme