Kniha: Jak ochutit vodu ovocem?

Dnes vám představíme rovnou dvě knihy, které spojuje společné téma. Knihy obsahují rady, tipy a triky, jak jednoduše vyrobit nápoje ochucené ovocem. Hlavní složkou je samozřejmě vždy voda. Nechejte se inspirovat a vytvořte si zdravé a chutné nápoje.

2 min. čtení

První z knih se věnuje vodě ochucené ovocem jako zdravé variantě, jak dodržovat pitný režim a zároveň se vyhnout zbytečným chutím na sladké.

Druhá kniha se na podobnou probematiku dívá z jiného úhlu pohledu – představuje nápoje z vody ochucené ovocem jako způsob, jak si zlepšit nejen náladu a získat spoustu energie.

Autorem obou knih je  M. Clarkshire, který se dlouhodobě věnuje tématu zdravého životního stylu. Mimo jiné napsal také knihy o problematice půstů a očistě těla. Zajímavostí je jeho publikace o superpotravinách a přírodních antibioticích.

Dodržování pitného režimu je jedním z nejdůležitějších faktorů, jak podpořit zdravě fungující organizmus. Recepty a tipy na zdravé, ovocem ochucené vody bezesporu pomůžou doporučený pitný režim dodržet. Zpravidla se doporučuje vypít denně 1,5 až 2 litry tekutin.

 

Obě knihy můžete nyní zakoupit například na této internetové adrese.


Zdroj: Květa
Felklová

Zdroj: Květa Felklová

Doporučujeme