I Andaluský pes pije kohoutkovou!

Jaké zkušenosti a postřehy k podávání vody z vodovodu svým hostům mají spolumajitelky baru v pražských Holešovicích Andaluský pes - Klára Koubková a Martina Honcová, se dozvíte v následujícím stručném rozhovoru. Andaluský pes je jeden z mnoha barů, kaváren a restaurací zapojených do projektu "Kohoutkova.cz".

3 min. čtení

Jak byste představili Váš podnik? V čem je výjimečný?
Určitě atmosférou a přístupem k hostům, kteří se k nám právě z těchto důvodů rádi vracejí. Jsme ochotni vyjít vždy vstříc.

Jak dlouho už jste do projektu Kohoutkova.cz zapojeni?
Koutkovou vodu podáváme zdarma již od začátku našeho působení. Součástí projektu jsme něco přes rok.

Jaké jsou vaše zkušenosti s podáváním kohoutkové vody vašim zákazníkům?
Hosté to oceňují a mnohdy jsou překvapení, není to přeci jen ještě standard.

Co si obecně myslíte o pití vody z kohoutku ve srovnání pitím  vod balených?
Balené vody jsou podle nás jedním z nejméně smysluplných produktů na trhu. V místech, kde není přístup k pitné vodě, však svůj smysl mají.

V zahraničí je podávání kohoutkové vody v restauracích běžné. Jak dlouho bude podle vás trvat než tento zvyk zdomácní i v ČR? 
Osobně se velmi často setkávám s místy, kde se voda z kohoutku nepodává, protože si to pan majitel nepřeje, nebo kde pro její konzumaci musíte splnit určité podmínky (např. ji dostanete pouze v případě, že si koupíte celou lahev vína). Osobně si myslím, že to u nás samozřejmostí nebude nikdy, bohužel česká nátura už je taková. Majitelé barů či restaurací dávají přednost pár korunám navíc než dobrému jménu a vztahu s hosty.

Adresa: Andaluský pes, Korunovační 4, 170 00 Praha 7
Více informací na www.andaluskypes.cz
  nebo www.facebook.com/andaluskypes


Zdroj: PK

Zdroj: PK

Doporučujeme