Hrátky s vodou: Proč máme pít vodu?

Také se Vaše děti ptají na všechno? Znáte to: proč a proč? Dnes jsme si pro ně v podobě zábavného animovaného videa připravili odpověď na otázku "Proč mám pít vodu?". Povídáním děti provede Albert a jeho kamarád Junior, který zná odpověď na všechny zvídavé dětské otázky. Video je skvělé také pro procvičení angličtiny.

V dnešním příběhu maminka nedovolí Albertovi po hře na honěnou pít slaký džus, ale nabídneme mu na osvěžení a doplnění tekutin čistou vodu.

Proč je tak zdravé pít čistou vodu a k čemu je našemu tělu prospěšná? Na vše odpovídá Albertův chytrý kamarád Junior.

Na svém displeji ukáže, jak je voda důležitá pro lidské tělo, jak je důležité dodržovat pitný režim a kdy je důležité pít o něco víc vody než běžně.

Zdroj: Květa
Felklová