Celebrity prodávají kohoutkovou a pomáhají Africe

Slavné osobnosti jako Rihanna nebo Robin Williams se zapojili do kampaně “Celebrity Tap”. Přispějte do fondu UNICEF a získejte luxusní lahve s vodou přímo od celebrit.

3 min. čtení

Tap Projekt organizace UNICEF funguje od roku 2007 a vybral více než 2,5 milionů dolarů, které použil na zpřístupnění vody dětem v Africe. Projekt nedávno představil novou kampaň Celebrity Tap. Každá z šesti osobností představí svou vlastní luxusní lahev s kohoutkovou vodu přímo ze svého domova. Do kampaně se zapojili zpěvačky Rihanna a Taylor Swift, basketbalista Dwight Howard, herec Robin Williams. Ochutnat můžete kohoutkovou vodu také od Seleny Gomez, známé z filmu Hannah Montana a zpěváka a herce Adriana Greniera. Každý z nich natočil svůj vlastní klip, ve kterém zdůvodňuje potřebu dostupnosti nezávadné vody.

 

 

Pitnou vodu bereme jako samozřejmost, ale pro některé je nezávadná a čistá voda skutečný luxus. Prostřednictvím celebrit chceme získat potřebnou podporu na pomoc dětem, které jsou nuceny hazardovat se svými životy pokaždé, když se napijí vody. Každý den umírá více než 4000 dětí na nemoci způsobené zkaženou a znečištěnou vodou. Jeden dolar zajistí pitnou vodu na 40 dnů pro jedno dítě,” říká Stern Caryl, prezidentka a CEO amerického fondu UNICEF.

Na stránkách projektu www.celebritytap.org můžete přispět libovolnou částkou do fondu UNICEF, nejméně však $10. Za každých $5 kterými přispějete budete zařazeni do slosování o sadu těchto luxusních limitovaných lahví. Přispívat je možné až do 30. dubna, poté budou vylosováni šťastní výherci. 

 

 

 

 

Rihanna – http://www.youtube.com/watch?v=BI4cYveGeNo

Selena Gomez – http://www.youtube.com/watch?v=hLqOB9zcH2Y

 

Zdroj: www.celebritytap.org


Zdroj: (em)

Zdroj: (em)

Doporučujeme