AQUATHERM startuje v pražských Letňanech

21. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky dnes odstartoval v areálu PVA EXPO Praha. Pokud tento týdne do Letňan zavítáte, doporučujeme návštěvu také několika firem s nabídkou pro vodárenský obor.

3 min. čtení

Jaké je zaměření veletrhu? Naleznete zde novinky z oboru vytápění, energie a technologická zařízení, obnovitelné zdroje energie, chlazení / klimatizace / ventilace, měření, řízení a regulace, potrubí a armatury, instalační technika a příslušenství, sanita, koupelny a design, facility management.

Na veletrhu vystavují například společnosti:

Pipelife Czech s.r.o. – hala 5, stánek 516
Společnost Pipelife Czech s.r.o. je předním výrobcem potrubních systémů pro inženýrské sítě a vnitřní instalace. Vyrábíme běžný odpadní systém (HT), špičkový tichý odpadním systém (MASTER 3), trubky pro teplou i studenou vodu v klasickém provedení z PP-R (běžné PP-R, UNIBETA, STABI BETA nebo trubky s výztuží GFR a představovanou novinku CARBOCRP), ohebné trubky pro lisovací spojení (systém RADOPRESS). Ke všem systémům je k dispozici rozsáhlý sortiment tvarovek z vlastní výroby. Mezi řadu doplňků patří například přivzdušňovací ventil pro odpady Ario, vhodný k montáži v jakékoliv poloze, nebo jedny z nejnižších systémových desek pro podlahové vytápění Flooré.

Kamstrup A/S – hala 4, stánek 445
Kamstrup A/S je dánský výrobce měřičů tepla, vodoměrů a odečtových systémů. |Nabízí komplexní řešení pro vaše měření, vč. nadstandardního prodejního i poprodejního servisu.

Vstup na veletrh je zdarma. Registrovat se můžete ZDE.

Kompletní katalog vystavovatelů naleznete ZDE.

Doprovodný program naleznete ZDE.

Prohlédněte si video upoutávku na veletrh:
 


Zdroj: (jab)

Zdroj: (jab)

Doporučujeme