Adventní prodej ve vodárně vynesl téměř 27 tisíc korun

Středočeské vodárny připravily, jak pro svoje zaměstnance, tak i pro návštěvníky vodárny ve středu 25. listopadu v prostorách recepce vodárny prodejní akcí s názvem „Slunce přichází s adventem do vodárny“. Nadační fond Slunce pro všechny získal prodejem výrobků svých klientů neuvěřitelných 26 969 Kč.   

4 min. čtení

O výrobky byl takový zájem, že za necelé 2 hodiny od zahájení prodeje zbylo na provizorních pultech jen pár drobností. Klienti chráněné dílny a speciální základní školy Nadačního fondu Slunce pro všechny připravili pro zájemce adventní věnce a svícny, svíčky s vánoční tématikou, ozdoby z přírodních materiálů, sáčky s bylinkami a hlavně vánoční cukroví. Největší zájem byl o věnce, svícny a cukroví. Ještě než prodávající stačili vybalit všechny svoje výrobky, většina již byla zaměstnanci rozebrána. Zkrátka nepřišli ani návštěvníci vodárny. Mezi nimi byl zájem o vánoční cukroví a adventní věnce.

„V letošním roce jsme připravili pro adventní prodej několik novinek. Naši žáci vyrobili krásné korálkové vánoční a mašličkové ozdoby. A protože se nacházíme v administrativní budově vodárny, připravili jsme novinku ježka – vizitkovník, se kterým jsme slavili velký úspěch. Výtěžek z prodeje je určen na aktivity školy Slunce a Centra služeb Slunce všem,“ uvedla Martina Ebertová z NF Slunce pro všechny. „Do vodárny jezdíme prodávat hrozně rádi, protože je zde vidět opravdový zájem o naše výrobky a vidíte nadšení lidí zakoupit si výrobek nejen pro dobrou věc, ale hlavně pro radost,“ řekla Martina Ebertová na závěr.

Slunce, které ten den rozsvítilo prostory vodárny, zanechalo svoji stopu jak v kancelářích tak i domácnostech zaměstnanců vodárny v podobě svých zajímavých výrobků. A to je dobře!

A malá statistika na závěr: V roce 2009, kdy byla zahájena spolupráce NF Slunce pro všechny a Středočeských vodáren, se prodaly výrobky za 5 500 Kč a v letošním roce za neuvěřitelných 26 969 Kč.


Zdroj: Středočeské
vodárny, a.s.

Zdroj: Středočeské vodárny, a.s.

Doporučujeme