Rewrite letters from the image.
 
 
detail

Připomínáme: Konference Úspory vody v průmyslu

Připomínáme: Konference Úspory vody v průmyslu

Přesně za týden pořádá společnost  B.I.D. services další konferenci zaměřenou na vodu. Organizátor oblíbené konference Financování vodohospodářské infrastruktury se tentokrát zaměřil na využití a úsporu vody v průmyslových podnicích.

Realitou posledních let je sucho a nedostatek vody v určitých regionech. Jak se s tím potýkají průmyslové podniky? Jaká úsporná opatření investičního i neinvestičního charakteru využvají? Jaké nové technologie pro úpravu a recyklaci vody jsou pro  průmyslové podniky vhodné? Osvědčilo se využívání srážkové vody a přináší také ekonomickou výhodu?

Právě na tyto otázky odpoví konference Úspory vody v průmyslu, kterou společnost B.I.D. services organizuje 7. listopadu v areálu Pivovaru Staropramen.

Program konference:

  • Úspory vody a elektrické energie rekonstrukcí a optimalizací provozu reverzní osmózy v pivovaru Ostravar. - Ing. Jan Šíma, G-servis Praha, s.r.o.
  • Efektivní čerpání vody v průmyslových podnicích z pohledu provozní a energetické náročnosti. - Ing. Naděžda Pavelková Ph.D., ABB s.r.o., Manažerka technické podpory
  • Moderní filtrační materiály pro průmyslovou filtraci - doc.Ing. Petr Dolejš CSc., Water & Environmental Technology Team, Majitel firmy
  • Recyklace odpadních vod v průmyslu – od představ k realitě. - Ing. Lenka Hoferková, ASIO, spol. s r.o., Oddělení výzkumu a vývoje
  • Znovuvyužití odpadních vod v rámci několika průmyslových podniků a zařízení - Mgr. Tomáš Brabenec, ENVI-PUR, s.r.o., Technolog pitných vod
  • Úspory vody v biotechnologické firmě LONZA BIOTEC s. r. o. - Ing. Zdena Čermáková PhD., LONZA BIOTEC s.r.o., Senior Manager EHS, Safety Health and Environment


Místo: Budova Pivovaru Staropramen, Nádražní 43/84, 150 00, Smíchov - druhé patro nad restaurací

Přihlásit se můžete jednoduše na webových stránkách akce zde.

Foto: Mohylek at Polish Wikipedia - Transferred from pl.wikipedia to Commons., Public Domain, Link

31. 10. 2019 Jana Bábíková
Mohlo by vás zajímat
V Praze začíná vodohospodářská výstava Vodovody-kanalizace Vice

V Praze začíná vodohospodářská výstava Vodovody-kanalizace

19.5.

Na výstavišti v Praze Letňanech dnes začíná vodohospodářská výstava Vodovody-kanalizace. Návštěvníky čeká více než 190 vystavovatelů na ploše přes 6000 metrů čtverečných a přes 20 odborných přednášek v doprovodném programu. Vyplývá to z tiskové zprávy pořadatele Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR (Sovak). Výstava potrvá do 21. května.


Výstavy VODOVODY-KANALIZACE se zúčastní téměř dvě stovky vystavovatelů Vice

Výstavy VODOVODY-KANALIZACE se zúčastní téměř dvě stovky vystavovatelů

29.4.

Unikátní technologie, doprovodný program a téměř dvě stovky vystavovatelů na ploše přes 6 000 m2. Tak bude vypadat 19. ročník výstavy VODOVODY-KANALIZACE, která se uskuteční 19. – 21. května na výstavišti v Praze Letňanech.


Největší vodohospodářská akce v ČR se blíží Vice

Největší vodohospodářská akce v ČR se blíží

16.4.

Mezinárodní výstava VODOVODY-KANALIZACE představí trendy v oboru i nejaktuálnější informace, Zástupci měst a obcí, představitelé ministerstev, lídři trhu a špičkoví odborníci se sejdou 19. až 21. května na mezinárodní výstavě VODOVODY-KANALIZACE - největší vodohospodářské akci v České republice s nejdelší tradicí.


Výstava VODOVODY-KANALIZACE odpoví, 
jak na nové dotace či legislativu Vice

Výstava VODOVODY-KANALIZACE odpoví, 
jak na nové dotace či legislativu

4.3.

Peněz bude výrazně méně a šanci na úspěch budou mít pouze ty projekty, které přinesou nejlepší efekt. Tak bude vypadat nové programové období OPŽP. To, jak se dotkne vodohospodářské infrastruktury, bude jedním z ústředních témat největší vodohospodářské akce v ČR - mezinárodní výstavy VODOVODY-KANALIZACE, která se uskuteční 19.–21. května na výstavišti v Praze Letňanech.


PVK odčerpávají v Praze vodu ze stokové sítě Vice

PVK odčerpávají v Praze vodu ze stokové sítě

3.6.

(aktualizováno) Českou republiku letos opět zasáhly povodně a další zkouškou procházejí protipovodňová opatření i vodohospodáři. Aktuálně přinášíme v přesném znění prohlášení Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) k situaci v Praze a krocích, které jsou v rámci ochrany proti povodním realizovány.


Reklama
Zasílat novinky
Anketa
Pijete vodu z kohoutku?
Blog
Ing. Jana Bábíková

Soukromý nebo veřejný ve vodárenství? Proč ne lepší nebo horší?

Ing. Jana Bábíková

S ideologickým bojem proti kapitalismu má na… VÍCE