Rewrite letters from the image.
 
 
detail

Třeboň chce za 60 milionů korun postavit venkovní koupaliště

Třeboň chce za 60 milionů korun postavit venkovní koupaliště

Třeboň chce postavit na pláži rybníku Svět venkovní koupaliště s bazénem a brouzdalištěm. Areál vznikne v blízkosti lázní Aurora. Odhadované náklady na výstavbu komplexu činí přibližně 60 milionů korun. Vedení města představilo vizualizaci projektu na pondělním zasedání zastupitelů.

Venkovní koupaliště bude mít vyhřívanou vodu. Areál bude nabízet zábavu i možnost pro sportovní vyžití. Součástí bazénu o rozměrech 25 krát 25 metrů budou totiž i dvě plavecké dráhy. Pro návštěvníky koupaliště budou připravené také masážní trysky a tobogán. Brouzdaliště pro děti bude mít rozměry devět krát devět metrů.

"Předpokládaná investice se pohybuje okolo 60 milionů korun. Cílovou částku určí až výběrové řízení. První etapa zahájení stavby by měla být v roce 2018," uvedl místostarosta Třeboně Josef Pindroch (ANO).

Lidé v Třeboni mohou v současnosti využívat krytý bazén v areálu lázní Aurora. Venkovní koupaliště ve městě chybí a lidé proto v létě nejvíce využívají rybník Svět.

Foto: Wikipedia, Pavel Veselý, licence

21. 9. 2017 ČTK
Reklama
Zasílat novinky
Anketa
Pijete vodu z kohoutku?
Blog
Ing. Jana Bábíková

Soukromý nebo veřejný ve vodárenství? Proč ne lepší nebo horší?

Ing. Jana Bábíková

S ideologickým bojem proti kapitalismu má na… VÍCE