Rewrite letters from the image.
 
 
detail

PVK zpřísňují opatření v boji s virem, všichni zaměstnanci budou systematicky testováni

PVK zpřísňují opatření v boji s virem, všichni zaměstnanci budou systematicky testováni

Pražské vodovody a kanalizace v reakci na zhoršující se epidemiologickou situaci s virem COVID-19 zpřísňují vlastní bezpečnostní opatření.

„Od 1. března rozšíříme stávající systém testování a zavedeme systematický plošný screening všech zaměstnanců. Naší prioritou je ochrana našich zaměstnanců a zajištění základní služby pro občany,“ uvedl generální ředitel společnosti Petr Mrkos s tím, že již více než měsíc mají zaměstnanci k dispozici antigenní testy. Zatím bylo testování dobrovolné.

Od začátku března dojde rovněž ke zpřísnění režimových opatření na našich pracovištích. Zároveň PVK zvýší ochranu klíčových zaměstnanců například na centrálním dispečinku, ze kterého je řízena celá pražská vodohospodářská infrastruktura.

„I v této složité situaci jsme schopni plně zajistit naší hlavní činnost, tedy úpravu a distribuci pitné vody a čištění odpadních vod. Pražané se nemusejí obávat o kvalitu pitné vody, tu jim stoprocentně garantujeme. Sledujeme však se vzrůstající nervozitou neustálé oddalování zahájení očkování v sektoru kritické infrastruktury,“
zdůraznil Mrkos.

Nadále zůstává uzavřeno zákaznické centrum v Dykově ulici. Vše lze vyřídit bezkontaktně elektronickou cestou. K případným dotazům a vyřízení svých požadavků mohou zákazníci využít zákaznické linky 601 274 274 nebo 840 111 112 nebo emailovou adresu info@pvk.cz. Všechny aktuality pak lze sledovat na webové stránce www.pvk.cz.

PVK zároveň své zákazníky upozorňují, že od 1. března přijímají projektovou dokumentaci pouze v elektronické podobě prostřednictvím vyjadřovacího portálu – www.vyjadrovaciportal.cz.

26. 2. 2021 redakce
Reklama
Zasílat novinky
Anketa
Pijete vodu z kohoutku?
Blog
Ing. Jana Bábíková

Soukromý nebo veřejný ve vodárenství? Proč ne lepší nebo horší?

Ing. Jana Bábíková

S ideologickým bojem proti kapitalismu má na… VÍCE