Rewrite letters from the image.
 
 
detail

Hudba: Carrie Underwood - Something in the Water

Hudba: Carrie Underwood - Something in the Water

Videoklip country zpěvačky Carrie Underwood byl natočen ve spolupráci s tanečníky z Shaping Sound dance academy. Skupina tanečníků předvádí svoje umění na parketě, kde stojí voda a sahá jim až nad kotníky. Kombinace tohoto všeho se postará o intenzivní umělecký zážitek.

Režie videoklipu s tanečníky ve vodě se ujal Raj Kapoor a spolupracovalo na něm celkem 12 tanečníku a 16 sborových zpěváků.
Tato píseň přinesla Carrie Underwood prestižní ocenění Grammy Awards za nejlepší sólovou country skladbu za rok 2014. Dalším oceněním je také Nejlepší křesťanská skladba v letošním roce na Billboard Music Awards.

 

 

Foto: Wikipedia, Livelikemusic, licence

21. 7. 2015 Květa Felková
Mohlo by vás zajímat
Video: Jak zahrát na vodu celou písničku? Vice

Video: Jak zahrát na vodu celou písničku?

29.12.

Dnes jsme si pro vás připravili opět něco pro odlehčení - originální hudební video, ve kterém jsou jako nástroje použity vodovodní kohoutek, kostky ledu a sklenice naplněné vodou.


Hudba: Videoklip Markéty Irglové plný vody Vice

Hudba: Videoklip Markéty Irglové plný vody

24.11.

Dnes vám opět přinášíme hudební video, jehož hlavním tématem je voda. Podívejte se na videoklip k písničce Markéty Irglové The Leading Bird jež získalo i nominaci na prestižní Nordic Music Video Awards.


Hudba: Fascinující video klavírního virtuóza hrajícího přímo na vodní hladině Vice

Hudba: Fascinující video klavírního virtuóza hrajícího přímo na vodní hladině

20.10.

Americký pianista a umělec William Joseph představuje svoje speciální video. Píseň Radioactive od americké indie rockové hudební skupiny Imagine Dragons hraje na klavír přímo na vodní hladině rozsáhlého jezera.


Hudba: Zaposlouchejte se do tónů Písně moře Vice

Hudba: Zaposlouchejte se do tónů Písně moře

6.10.

Tentokrát o vodě tak trochu jinak. Držitelka prestižní ceny Oscar za filmovou hudbu letos nazpívala ústřední píseň k irskému animovanému filmu Píseň moře. Vychutnejte si poetickou píseň s mýtickým nádechem v anglickém i českém znění.

 


Hudba: Jak zní Waterfall od The Piano Guys Vice

Hudba: Jak zní Waterfall od The Piano Guys

18.9.

Uvolněte se u poslechu skladby Waterfall, v českém překladu Vodopád. Skladbu v následujícím videu přehrává samotný autor, John Schmidt.


Hrátky s vodou: Zatančete si s dětmi vodníkův taneček Vice

Hrátky s vodou: Zatančete si s dětmi vodníkův taneček

7.9.

Dnes jsme si pro vaše děti připravili malé cvičení v podobě vodníkova tanečku. S veselou písničkou o vodníkovi a rybách v jeho rybníce se děti jistě zabaví a u tanečku se pěkně protáhnou.


Videoklip:  Zasmějte se u vtipné písničky a připomeňte si horké letní dny u vody Vice

Videoklip: Zasmějte se u vtipné písničky a připomeňte si horké letní dny u vody

24.8.

Skupina mladých umělců z České a Slovenské republiky, pod názvem S Hudbou Vesmírnou, se postarala o nový letní hit. Ve svém videoklipu s nadsázkou glosují horka uplynulých dnů. Všechny stížnosti, které jsme si mohli v minulých dnech v přeplněné MHD, či v práci od svých kolegů vyslechnout se vešly do textu jedné písničky.


Výstava ukazuje historii výstavby přehrad a nádrží proti povodním Vice

Výstava ukazuje historii výstavby přehrad a nádrží proti povodním

5.8.

Historii výstavby přehrad a nádrží s protipovodňovým účinkem ukazuje výstava v Národním technickém muzeu s názvem Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi. Do 15. listopadu se zájemci seznámí s výstavbou vodních děl od 14. století do současnosti na území dnešní ČR. 


Tančící voda Vice

Tančící voda

23.7.

Dnes jsme si pro vás připravili video se zajímavým vodním experimentem. Věděli jste že dokáže voda tancovat? Podívejete se na násleující video.


Hudba: Chopinovo Preludium Op.28 No.15 Kapka deště Vice

Hudba: Chopinovo Preludium Op.28 No.15 Kapka deště

2.7.

Dnes si můžete poslechnout nejdelší preludium z Chopinova opusu 28. Téma skladby připomíná dešťové kapky, to bude v dnešní parný den příjemný poslech.


Reklama
Zasílat novinky
Anketa
Pijete vodu z kohoutku?
Blog
Ing. Jana Bábíková

Soukromý nebo veřejný ve vodárenství? Proč ne lepší nebo horší?

Ing. Jana Bábíková

S ideologickým bojem proti kapitalismu má na… VÍCE