Rewrite letters from the image.
 
 
detail

EUREAU má nového prezidenta

EUREAU má nového prezidenta

Dne 8. 5. 2015 se v Bruselu konala volební valná hromada asociace EUREAU, na jejímž programu byla mimo volby předsedů 3 odborných komisí a výkonného výboru (ExCom) též volba prezidenta EUREAU. Po velmi těsném výsledku s rozdílem dvou hlasů se jím stal Bruno Tisserand, který v asociaci dlouhodobě zastával funkci předsedy komise EU2 (odpadní voda).

Předsedou komise EU1 (pitná voda) se stal Arjen Frentz, komisi EU2 bude předsedat Jean-Pierre Silan se zastoupením Greet De Gueldre a komisi EU3 (ekonomika a právo) bude předsedat končící prezident Carl-Emil Larsen.

 

Do výkonného výboru byli zvoleni Anna Linusson, Mircea Macri, Roberto Zocchi, Klara Szatkiewicz a Sarah Mukherjee. Ve funkci generálního sekretáře do doby návratu Almut Bonhage z rodičovské dovolené zůstává Neil Dhot, jinak zastupující v představenstvu britskou asociaci Water UK.

 

 

Foto: EurEau, licence

12. 5. 2015 Ondřej Beneš
Reklama
Zasílat novinky
Anketa
Pijete vodu z kohoutku?
Blog
Ing. Jana Bábíková

Soukromý nebo veřejný ve vodárenství? Proč ne lepší nebo horší?

Ing. Jana Bábíková

S ideologickým bojem proti kapitalismu má na… VÍCE